تهران بینی

بهترین ماشین ظرفشویی دنیا را می شناسید؟

شاید اگر از شما بپرسند که با کیفیت ترین برند لوازم خانگی چه برندی است ، به احتمال فراوان برند بوش را نام ببرید . بوش همواره سعی کرده است که از نظر کیفیت  ، نخستین و بالاتر از همه ی برند های مشابه باشد .
یکی از محبوب ترین محصولات بوش ، ماشین ظرفشویی بوش می باشد . این محصول در اکثر کشور های دنیا رتبه یک فروش را دارا می باشد . در ایران نیز ظرفشویی بوش با کیفیت ترین ظرفشویی موجود در بازار می باشد .
ماشین های ظرفشویی بوش دارای سری های متفاوتی می باشند که بهترین ان ها سری 8 می باشد . از مهمترین ویژگی های این سری می توان به براق کردن ظروف و خشک کردن فوق العاده سریع و قوی ان اشاره کرد . از دیگر ویژگی های ان نیز می توان به جابجایی قفسه ها ، تنظیم ارتفاع و مصرف انرژی مناسب ان اشاره کرد .
شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که در سال 2017 ، ظرفشویی بوش در دنیا بیشترین فروش را داشته است  و این فروش منحصر به فرد ، ارتباط مستقیم با کیفیت فوق العاده این محصول دارد .
از دیگر سری های ظرفشویی بوش می توان به سری 5 اشاره کرد که البته نسبت به سری 8 در بازار به سختی یافت می شود . این سری ظرفشویی دارای موتوری می باشد که صدای ان نسبت به مدل های دیگر به مراتب کمتر می باشد . از نظر قیمت ، ماشین های ظرفشویی سری 8 به دلیل امکانات و برنامه های بیشتر از سری 5 گران تر می باشند منتهی از نظر کیفیت در شستشو تقاوت خاصی با هم ندارند .
ظرفشویی های بوش در سایز های مختلف 13 نفره ، 8 نفره و 6 نفره در حال حاضر به فروش می رسد .

این مطلب در تاریخ پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ارسال شده است .
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .